Dostępne oferty

Umowa o pracę
Gdańsk, Giżycko, Olsztyn, Radom, Suwałki
Opublikowano 2 miesiące temu

Numery referencyjne (proszę o wpisanie w nazwie załączonej aplikacji):

  • Gdańsk: 1/GD/2024
  • Giżycko: 1/GIŻ/2024
  • Olsztyn: 1/OLS/2024
  • Radom: 1/RAD/2024
  • Suwałki: 1/SUW/2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy poprzez uczestnictwo w przygotowaniu zamówień celem zapewnienia ciągłej dostępności towarów u Klientów;
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami - Klienci są dla nas ważni i chcemy, aby czuli się dobrze w relacji z Tobą i firmą;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Cykliczne wizytowanie sklepów na powierzonym terenie;
  • Raportowanie według ustalonych reguł;
  • Realizacja powierzonych zadań jakościowych i ilościowych zgodnie z wyznaczonymi standardami;
  • Dbanie o ekspozycje produktów – merchandising;
  • Egzekucja ustaleń centralnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Znajomość lokalnego rynku klientów TT;
  • Odpowiedzialność i rzetelność;
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • Inicjatywa i samodzielność;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku PH.

To oferujemy

  • Sprzedaż produktów znanych marek: Energizer, Energizer LED, Wilkinson Sword, Tesla i Pattex;
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy i prowizyjny;
  • Elastyczny model zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność.

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne

Selvista – dynamiczna firma działająca w branży FMCG, która od lat odnosi sukcesy na terenie całego kraju. Jako partner strategiczny renomowanych marek takich jak Energizer, Wilkinson, Tesla i Pattex, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych działań i rozszerzania naszego zasięgu.

Jeśli masz pasję do sprzedaży, chcesz być częścią innowacyjnych projektów i rozwoju w sektorze handlu, to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy kandydatów do pracy w dziale vansellerowym, presellerowym oraz do projektów specjalnych, którzy będą aktywnie uczestniczyć w promocji i sprzedaży naszych produktów.

Dołącz do Selvisty już dziś i bądź częścią naszego nieustannie rozwijającego się teamu!

Numery referencyjne (proszę o wpisanie w nazwie załączonej aplikacji): Gdańsk: 1/GD/2024 Giżycko: 1/GIŻ/2024 Olsztyn: 1/OLS/2024 Radom: 1/RAD/2024 Suwałki: 1/SUW/2024 Twój zakres obowiązków ...