Kim jesteśmy

Działamy od ponad 30 lat w branży FMCG na terenie całego kraju. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, kiedy to powstała firma Paweł Sobolewski zajmująca się handlem bateriami. Od tamtego czasu stale się rozwijamy, powiększając naszą ofertę i zwiększając zasięg dystrybucji.

Od 1 lipca 2019 r. operujemy pod nazwą Selvista sp. z o.o. sp. k. Posiadamy oficjalny tytuł Master Dystrybutora w Polsce marek Energizer, Wilkinson Sword, Tesla Batteries i Henkel na rynku tradycyjnym. Dostarczamy nasze produkty do sklepów, hurtowni, sieci handlowych i sklepów internetowych.

Nasz zespół

Swoją działalność opieramy na długoterminowych umowach oraz profesjonalnych relacjach z kontrahentami, obsługiwanych przez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników. Nasz zespół tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem związanym ze sprzedażą na rynku FMCG. Specjalistów chętnych do współpracy z nami zapraszamy do zakładki Oferty pracy

Naszą działalność opieramy na dwóch modelach obsługi: 

  • Vanselling – bezpośrednia obsługa klientów na terenie całego kraju przez Przedstawicieli Handlowych – Vansellerów, przy wsparciu Kierowników Regionalnych (ASM).
  • Preselling – obsługa klientów sieciowych na terenie całego kraju przez Przedstawicieli Handlowych – Presellerów, wspieranych przez Managerów ds. Kluczowych Klientów (KAM).

Merchandising

Jako Master Dystrybutor marek Energizer, Wilkinson Sword, Tesla Batteries i Henkel w Polsce oferujemy dostęp do profesjonalnych materiałów reklamowych bezpośrednio od producentów: materiałów w sklepie, wsparcia promocji i marketingu w social mediach. Posiadamy bardzo szeroką gamę ekspozytorów dostosowanych do formatu sklepu czy hurtowni. Oferujemy także w ramach obsługiwanych sieci wsparcie merchandisingowe dla innych producentów.

Dlaczego my ?

Selvista to ponad 25 lat doświadczenia na rynku FMCG w Polsce i oficjalny tytuł Master Dystrybutora marek Energizer, Wilkinson Sword, Tesla Batteries i Henkel. Współpracujemy z wieloma firmami. Zobacz, dlaczego wybrali właśnie nas:

Profesjonalny zespół dbający o potrzeby każdego naszego klienta​

Duża oferta produktów od wiodących producentów w branży​

Bogate wsparcie marketingowe dla naszych klientów

Szeroka gama ekspozytorów prosto od producentów

Optymalizacja procesów dystrybucyjnych dla naszych partnerów

Szybka i sprawna logistyka na terenie całego kraju

Pełne wsparcie nowoczesnych rozwiązań IT w sprzedaży

Dostęp do internetowych platform sprzedażowych

Atrakcyjne programy rabatowe dla naszych partnerów